17.8 C
Prague
29 června, 2022

034

Ahoj přátelé,
teprve dnes získávám čas k přečtení Vašich komentářů a prožitků,
týkajících se absolvování kurzu. Já tento týden vnímám různorodě. Co se týká práce, škol a povinností, zvládám je naprosto s přehledem a úspěchem. Ve čtvrtek jsem měla důležitou zkoušku, na kterou jsem se připravovala dlouhou dobu a na výsledku mi velmi záleželo.
Zasekla jsem se ve výtahu v budově, přestal jít data-projektor
a celou prezentaci jsem jela z paměti. Jindy, to je před kurzem
a setkáním se s Klárou, bych zmatkovala a cela vystresovaná čekala, co bude dál. Přátelé, já byla v tak přirozeném klidu, jen jsem se usmála a vše šlo tak hladce a samo. Nejen, že jsem obstála a zkoušku úspěšně vykonala, ale hodnotitelé sami zmínili můj klid a nepodání se okolnostem, jako za obdivuhodný. Starší dcerami dělá radost. Vše se najednou roztočilo přesně podle mých požadavků. Začala mě oslovovat spousta zajímavých lidí a tím mi přišlo do života i mnoho poznání a nabídek.Nejvíc vnímám rozdíl v manželství, cítím, jak kdybych najednou vedle manžela dospěla, sama se cítím rovnocennou ženou. Nemám potřebu se hádat a o něčem ho přesvědčovat. . I on se s tím musí srovnat. Po svém. Ctím se šťastná, srovnaná, umím s rozumem a klidem vyhodnotit situace, bez toho, aniž by mě negativně ovlivnily. Dospěla jsem, uvědomila jsem si roli matky, partnerky a důležitost sebelásky pro můj vnitřní a tím i do okolí vyzařující klid. Začala jsem ze sebe vyzařovat něco tak silného, že lidé mají tendenci mne nejen poznat, ale stát se součástí mého života a nebo se do něj navrátit.
Vím, že jsem ušla velký kus cesty, ale až díky Kláře jsem nalezla častokrát zmiňované světlo na konci tunelu. A za to děkuji. Kláře. Sobě. I Vám všem.

Related posts

026

admin

010

admin

001

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..