18 C
Prague
29 června, 2022

020

Milá Klára,
ďakujem veľmi pekne za kurz, som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť, cítim, že som získala nástroj na účinné vyriešenie problémov, a to „od koreňa“.
Organizácia a priebeh kurzu boli pre mňa príjemné, cítila som, že máš o mňa skutočný záujem, čo bolo veľmi príjemné 🙂
Páčilo sa mi, že som vopred dostala podrobné informácie a inštrukcie, takže som si zo sebou zobrala všetko potrebné, mala som dostatok info aj o výdavkoch, s ktorými mám počítať, čo je pre mňa vždy dôležité a bolo to fajn. Bolo príjemné, že sme mali k dispozícii občerstvenie od vás a tiež mi padlo veľmi dobre že sme mohli papať a piť kedykoľvek podľa vlastnej potreby 🙂 Ak by som mala dať návrh na vylepšenie tejto oblasti, tak možno hotel, v ktorom sa to konalo by som skúsila nájsť s krajším ubytovaním, bolo by to však už skôr ako čerešnička na torte…Samotný obsah kurzu bol pre mňa dostatočný vo všetkom – som rada, že som sa dozvedela info o tom ako pracovať so sebou na všetkých úrovniach – fyzickej (prečistenie tela, domácnosť, prostredie a pod.) aj psychickej (Temná noc duše, priatelia a pod). Samotná metóda terapie je mi srdcu blízka, príde mi čistá a účinná, klient nemusí prežívať traumy opakovane a výborné tiež je, že samotné podvedomie klienta určuje čo je pripravený v ten moment spracovať – dodáva mi to istotu, že mu v podvedomí nič nepokašlem, pretože v skutočnosti je pánom situácie on, terapeut je len sprievodca…
Som tiež vďačná za odovzdanie skúseností pre prípad, že sa budem chcieť vydať na dráhu terapeuta, info o tom ako si určiť cenu, aké sú predpoklady, nároky na miestnosť, ako sa starať o seba a na čo si dať pozor mi pomohli vytvoriť si reálnejší obraz o tejto ceste.S kurzom som skutočne spokojná, vnímam, že môj strach „zo všetkého“ sa hodne zmenšil (chcelo by sa mi napísať odstránil, no pre istotu počkám ešte s takýmto silným vyjadrením, aby som to nezakríkla :)). Určite od kurzu cítim pevnejšiu zem pod nohami a akoby som konečne začala vnímať, že svoj život mám skutočne vo svojích rukách a nie som ovládaná inými ľudmi či silami. Ľahšie sa mi doma aj v práci komunikujú aj témy, ktorých som sa pred tým bála, pretože som predpokladala, že moje okolie nebude súhlasiť s mojím názorom. Uvedomujem si, že sa v mojom živote môže veľa zmeniť, no už z toho nemám tak veľké obavy. Mám pocit, že akákoľvek zmena bude pre mňa užitočná a že som sa naučila metódu, ktorá mi pomôže prekonať všetky nástrahy, ktoré ma môžu stretnúť. Som pokojnejšia, spokojnejšia a sebaistejšia. Moje záhadné zdravotné ťažkosti – kŕče brucha a silná bolesť v srdci – sa od kurzu neobjavujú, čo mi dáva nádej, že sú vyriešené. Ďakujem za tento dar :):):) M.

Related posts

030

admin

044

admin

019

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..