17.8 C
Prague
29 června, 2022

016

Velmi, velmi dlouho jsem si přála zúčastnit se kurzu Terapeut duše a letos jsem si přání konečně splnila. Kurz byl pro mě naprosto úžasná zkušenost. Utvrdila jsem se v tom, že se touto cestou chci určitě ubírat. Zároveň to bylo pro mě dost náročné, protože se asi podvědomě vyhýbám tomu, abych ťala do svých skrytých bolestí a niterních bloků, a v tomto kurzu se před tím prostě neskryjete. V prvé řadě musíte pracovat na sobě, abyste mohli pomáhat ostatním.

Na kurzu jsme se sešly s velmi příjemnou skupinkou žen, všechny jsme prožívaly podobná témata, možná i proto byl zážitek tak silný, osobně se mě dotýkalo vše, co jsme řešily a léčily.

Klárka je naprosto fenomenální osoba, hluboce se klaním před jejím darem a děkuji za vedení a učení, kterého se mi na kurzu dostalo. Líbí se mi její lidský přístup, na nic si nehraje, stojí nohama pevně na zemi, ale přitom vás dokáže provést po oblastech mezi nebem a zemí, nad kterými zůstává rozum stát.

Nyní mám tři týdny po kurzu a doznívají ve mě všechny změny, které se ve mně udály. Už když jsem přijela domů, mi přítel řekl, že jsem nějaká…jiná. Zatím nedokážu říct, jak jiná, ale vím, že se mi to líbí. 🙂
Děkuji, děkuji, děkuji! 🙂

Related posts

012

admin

030

admin

042

admin

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..